>>ADA TEMSİLCİSİ SEÇİM SÜRECİ BAŞLAMIŞTIR...

.İ L A N

 

27-30.08.2015TARİHLERİ ARASINDA, SİTEMİZDE HER ADA İÇİN AYRI AYRI OLMAK ÜZERE; ADA BAĞIMSIZ BÖLÜM MALİKLERİ TARAFINDAN,ADA TEMSİLCİSİ ASİL VE YEDEK ÜYE SEÇİMLERİ YAPILACAKTIR.

SEÇİM OY SANDIĞI KOOPERATİF YÖNETİM BİNASINDA KURULACAK; HER BAĞIMSIZ BÖLÜM MALİKİ; KOOPERATİF GÖREVLİLERİ TARAFINDAN İMZA KARŞILIĞI DAĞITILAN SEÇİM OY PUSULASINI, ASİL VE YEDEK ÜYELERİ AYRI AYRI İŞARETLEYİP, KURULAN OY SANDIĞINA ATARAK SEÇİMİ TAMAMLAYACAKTIR.

AYNI ADA İÇERİSİNDE OLMAK ÜZERE HER BAĞIMSIZ BÖLÜM MALİKİ, SADECE BİR VEKÂLETNAME KULLANABİLİR. VEKÂLETNAME ÖRNEĞİ GÖREVLİLER TARAFINDAN VERİLECEKTİR. ÜZERİNDE YÖNETİM KAŞESİ BULUNMAYAN OY PUSULASI VE VEKÂLETNAME ÖRNEĞİ İPTAL EDİLECEKTİR.

SALT ÇOĞUNLUK ESASI İLE YAPILACAK BU SEÇİMLERE TÜM ADA MALİKLERİNİN ÖZELLİKLE İLGİ GÖSTERMESİ RİCA OLUNUR.

SAYGILARIMIZLA

 

KOOP. YÖNETİM KURULU

 

ADA TEMSİLCİSİNİN GÖREVLERİ .

Ada temsilcisinin görevleri şunlardır.

A. Toplu Yapı Yönetim Kurulun’ da ada malikleri adına görev yapmak, temsil etmek,

B. Ada sakinleri ile haberleşmeleri sağlamak,

C. Temsil ettiği adanın ve sitenin korunması için ada malikleri ve Toplu Yapı Yönetim Kurulu arasındaki işbirliği ve uyumu sağlamak,

D. Kendi adasını ilgilendiren konularda, ada bağımsız bölüm malikleri ile görüşüp gerekli kararları almak, kararları deftere yazmak ve bu defteri kendisinden sonra seçilecek yöneticiye teslim etmek,

E. Yönetim Planına aykırı davranan bağımsız bölüm malikini bu konuda uyarmak,

F. Toplu Yapı Yönetim Kurulunda alınacak kararlar doğrultusunda çalışmak,

G. Hazırlanacak yeni yönetim planı için görüş almak, aldığı görüşleri yönetim kurulunda tartışmak ve son taslağa onay vermek ve imzalamak.


15/08/2015